Kufríkový maliarsky stojan 31, ars nova

125,64  s DPH

Kompaktný a elegantný kufríkový maliarsky stojan z brestového dreva – skvelý spoločník pre umelecké duše túžiace po praktickom a prenosnom riešení pre svoje tvorivé výstupy. Výšková nastaviteľnosť a praktické úložné priestory robia z tohto stojana ideálneho partnera pre kreatívnych jednotlivcov, ktorí hľadajú spoľahlivý nástroj pre svoje umelecké projekty.

Typ modelu: stolíkový

Materiál: brestové morené drevo

Výška obrazu: max 84 cm

Rozmery : 38 x 41 x 13 cm

Hmotnosť : cca 3 kg

Katalógové číslo: OAN31BU Kategórie:

Popis

Kufríkový maliarsky stojan

Vytvorte si umelecký ateliér kdekoľvek, kedykoľvek s naším Kufríkovým maliarskym stojanom. Vyrobený s láskou a starostlivosťou z brestového moreného dreva, tento stojan nie je len praktickým nástrojom pre maliarov, ale skutočným kompaktným majstrovským dielom. S kompaktnými rozmermi 38 x 41 x 13 cm a nízkou hmotnosťou cca 3 kg, je to ideálny spoločník pre vaše umelecké výlety a kreatívne experimenty.

Jeho praktická zásuvka a priehradky pre umelecké farby vám umožňujú mať všetko, čo potrebujete, na dosah ruky. Výška obrazu do 84 cm umožňuje vytváranie umeleckých diel rôznych rozmerov, a to všetko na stolíkoch. Je to ideálny spoločník pre krajinkárov, ktorí hľadajú kompaktný a praktický dizajn bez zbytočného zaneprázdnenia s nožičkami.

Stojan sa skladá do štýlového kufríka, ktorý nie je len praktickým úložiskom pre stojan, ale aj elegantným doplnkom vášho umeleckého vybavenia. Kožený úchyt pridáva pohodlný a bezpečný úchop pre ľahké prenášanie a zabezpečuje, že váš stojan bude v bezpečí aj počas ciest.

Jeho jednoduchosť a funkčnosť ho robia neodolateľným pre umelcov a študentov umenia. Je to vynikajúci darček pre každého, kto má záujem o maliarske umenie a potrebuje praktický nástroj na svoje tvorivé výrazy. S týmto stojanom získate nielen praktický nástroj, ale aj verného partnera pre vašu tvorivosť.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.